Ojar - Zakład Usług Administracyjnych - Chełmno
O firmie

Zakład Usług Administracyjnych jest firmą istniejąca na rynku od ponad 25 lat funkcjonująca pierwotnie jako Zakład Gospodarki Komunalnej natomiast od 1996 roku jako spółka "OJAR". Jesteśmy licencjonowanym zarządcą.

W ciągu tego okresu zdobylismy bogate doświadczenie w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami o różnym charakterze własności. Aktualnie dysponujemy we władaniu 119 budynkami Wspólnot Mieszkaniowych i 9 budynkami prywatnymi. Łącznie 128 budynków.

Naszą firmę tworzy odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantująca fachową i kulturalną obsługę. Poprzez umiejętny kontakt z klientem oraz rzetelną obsługę zdobyliśmy zaufanie osób zamieszkujących w w/w nieruchomościach.

Współpracujemy od wielu lat z wieloma sprawdzonymi firmami z branży budowlanej, ubezpieczeniowej, kredytowej, konserwacji instalacji a także świadczących usługi utrzymania czystości na terenie posesji.

Zdobyte doświadczenie staramy się również wykorzystać podczas negocjowania cen i warunków współpracy. Staramy się szukać źródeł wspierania finansowego poszczególnych budynków np. poprzez zawieranie umów najmu powierzchni ścian budynków na reklamy lub zawieranie umów na wykonanie zadań remontowych na preferencyjnych warunkach kredytowych z udziałem wsparcia Urzędu Miasta Chełmna lub Banku Gospodarstwa Krajowego.

Dane mapyDane do Mapy ©2014 Google
Dane mapy
Dane do Mapy ©2014 Google
Dane do Mapy ©2014 Google
100 m 
Wykonanie: JWest- Jakub Westfalewski