O firmie

Zakład Usług Administracyjnych “O J A R” s. c.

Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami

Nasze doświadczenie

Od czasu założenia firmy zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami o różnym charakterze własności. Aktualnie dysponujemy we władaniu 135 budynków Wspólnot Mieszkaniowych i 11 budynków prywatnych. Łącznie 146 budynków.

Zakład Usług Administracyjnych jest firmą istniejąca na rynku od ponad 25 lat funkcjonująca pierwotnie jako Zakład Gospodarki Komunalnej natomiast od 1996 roku jako spółka „OJAR”. Jesteśmy licencjonowanym zarządcą.

Naszą firmę tworzy odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantująca fachową i kulturalną obsługę. Poprzez umiejętny kontakt z klientem oraz rzetelną obsługę zdobyliśmy zaufanie osób zamieszkujących w w/w nieruchomościach. Współpracujemy od wielu lat z wieloma sprawdzonymi firmami z branży budowlanej, ubezpieczeniowej, kredytowej, konserwacji instalacji a także świadczących usługi utrzymania czystości na terenie posesji. Zdobyte doświadczenie staramy się również wykorzystać podczas negocjowania cen i warunków współpracy. Staramy się szukać źródeł wspierania finansowego poszczególnych budynków np. poprzez zawieranie umów najmu powierzchni ścian budynków na reklamy lub zawieranie umów na wykonanie zadań remontowych na preferencyjnych warunkach kredytowych z udziałem wsparcia Urzędu Miasta Chełmna lub Banku Gospodarstwa Krajowego.